01

Grudzień

4 lata ago

joga będzin

joga będzin
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_sport27.jpgW Polsce najpopularniejszą dyscypliną sportową jest bez wątpienia piłka nożna. Było tak od zawsze i to pomimo tego, że jeszcze niedawno przecież nasza reprezentacja nie odnosiła żadnych sukcesów. Obecnie, po bezpośrednim awansie na Euro 2016 wróciła wiara w naszą rodzimą piłkę i Polacy znów kochają swoją reprezentację.
Popularne są również dyscypliny, w których rodacy odnoszą sukcesy. Tak jest na przykład ze skokami narciarskimi, siatkówką, piłką ręczną, czy żużlem. Sportowe wydarzenia z tych dyscyplin potrafią zgromadzić na trybunach tysiące kibiców, a przed telewizorami miliony fanów. Polacy mówią o sporcie, o sukcesach, dyskutują ze sobą na ten temat. Czasami również w efekcie entuzjazmu wynikającego z jakiegoś sukcesu, zaczynają uprawiać jakiś sport.
Warto więc być kibicem, ale również sportowcem, niekoniecznie zawodowym. Dzięki temu serwujemy sobie wiele pozytywnych emocji i uczestniczymy w wydarzeniach, które są zapamiętane na długie lata oraz zapisują się w historii naszego sportu.

Ciekawe wpisy:

Tag:
admin Administrator

1 comment
Comments are closed.